כותרת
> C;
1/1
lifestyle

שיוט מבחנים של איגוד השייט הישראלי התקיים בנהריה

נהריה lifestyleפורסם: 07.09.20 , 13:54ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
צילום תמונות: עוז ריטבו באדיבות RITVO PHOTOGRAPHY

בסוף בשבוע האחרון התקיימו יומיים של מבחנים, בהם נערכו ששה שיוטים, בשני דגמים.

אופטימסט ולייזר רדיאל. תחרות בה משתתפים מכל הארץ ובה צוברים חלק מהנקודות במטרה לבחון את השייטים מי ייצג את מדינת ישראל בחו"ל.

כ-90 סירות הגיעו לתחרות, מראה יפה. תחרות זו הייתה אחרונה ממספר מפגשים. נהריה תמיד שימשה לתחרויות ולמבחנים צוות השיפוט ציין שתמיד כף להגיע לשיוטים האירוח הוא ברמה גבוהה, השייטים אוהבים תמיד להגיע לנהריה למרות מחלת הקורנה, הפעם השתדלו לא לעשות טקסים ולא ליצור להתקהלות לעומת ימים רגילים תחרות שכזו הייתה אוספת המון פעילים מהעבר ותמיד היא חגיגה של ממש.

גל קלרפלד מאמן לייזר אמר: התחרות התקיימה בתנאים של רוחות קלות מאד, משמע תנאים לא פשוטים לנהריינים שרגילים לרוחות חזקות יותר, אך עדיין השייטים, יואב כפיר המצטיין של השנה סיים בשיוט במקום שני לאחר סכום צברת הנקודות סיים במקום הראשון כללי לאחר כל המבחנים. יונתן אטלס סיים שלישי בתחרות הזו ושלישי כללי בתום כל המבחנים שניהם הם חלק מנבחרת ישראל ושניהם יסעו לאליפות אירופה שתתקים בצרפת".

אלה חן סיימה במקום השלישי, באופטימסט בינלאומי במקום השני זכתה הגר דמתי, באופטימסט קדטים זכה יהב גבע שניהם מהפועל זבולון עכו, התחרות הבאה תתקיים בשדות ים.