כותרת
> C;
1/1
lifestyle

תזמורת העירונית נהריה מסיימת שנה בצל הקורנה

נהריה lifestyleפורסם: 11.08.20 , 12:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
צילום תמונות: RITVO PHOTOGRAPHY

בדלתיים סגורות וללא קהל, נערך הקונצרט המרגש של סוף שנה של התזמורת העירונית נהריה למרות שהדלתות הצדדיות של האולם היו פתוחות כדי שהאולם יהיה פתוח בהנחיות התו הסגול .

בשנים עברו גילה ברק, מזכירת התזמורת הייתה עורכת הזמנה מפוארת, היו נוהגים להזמין את המשפחות ושוחרי התרבות מנהריה והסביבה להיכל התרבות והיו ממלאים את האולם. בוחרים נושא ונערכים לקונצרט חודשים. השנה הזו הייתה שנה משונה שעצרה את חיינו. אך גם הCOVID -19 לא ישבור את ראובן מלאך המנצח ומנהל ( מ"מ 6 שנים) התזמורת שהילדים והנוער אהבת חייו והתזמורת היא חלק מחייו.

במעמד המיוחד הזה נפרדו מארבעת הבוגרים : דני מילר, שירה ברק, רעות אלבוים וליאור מלול שהחלה במיזם בתי ספר מנגנים. כולם מנגנים בתזמורת כ-7 שנים . ראובן מלאך מנהל התזמורת כיבד את הנגנים המצטיינים אופיר קפלן סקסופון ומתן מרנין חצוצרה בתעודות הצטיינות.

ואת הבוגרים במגנים כמוסרת התזמורת . הבוגרים הכינו הפתעה למנצח שלהם והעניקו לו פיסלון של מנצח. משפחת ברק ערכה מצגת של הבוגרים. ונציגות ההורים ברכה את ראובן מלאך על 6 שנים קסומות ועל השנה המאתגרת והתושייה שהראה ראובן למרות הקורנה ושמר על קשר עם התלמידים הנגנים, בפסח דאג להגיע לכל תלמיד עם שי צנוע ולברכו, או לערוך תחרות תספורות ,ערך מפגשים בזום והיה יצרתי . הבוגרים של כתה יא ברכו את הבוגרים בחרוזים לדרך צלחה. בתוכנית האומנותית ניגנו בצוותא: מחרוזת של פרנק סינטרה,

Over the rainbow, Can't take my eye's of you ואחרים .

הבוגרים של יב' ברכו את התזמורת כולה.

תמה שנה, נפגש ב 1 לספטמבר הרשמה מתחילה ב 23.8.20

במרכז המוסיקה אצל גילה ברק.