כותרת
> C;
1/1
lifestyle

תחרות "מלכת היופי של ישראל" מתקיימת כמתוכנן, הקהל בבית ייקח חלק בבחירת המלכה הנבחרת לשנת 2020

נהריה lifestyleפורסם: 12.06.20 , 08:36ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

תחרות "מלכת היופי של ישראל", הנערכת מטעם מגזין "לאשה" מתקיימת בפעם ה-71, השנה גם הקהל בבית ייקח חלק בהחלטה על הזוכה בתואר וזאת על ידי הצבעה באתר YNET שם תוצג הנבחרת הסופית המורכבת מ-12 מתמודדות.

בין התאריכים 23 ביוני ועד ה-2 ביולי ניתן יהיה להצביע למתמודדת המועדפת דרך אתר YNET שם יפורסמו תמונות, סרטונים ומידע על 12 המתמודדות שהעפילו לנבחרת הסופית של תחרות "מלכת היופי של ישראל" מטעם מגזין "לאשה". המתמודדת שתבחר ברוב קולות תעפיל אוטומטית לגמר התחרות המורכב מ-4 מתמודדות- אחת על פי בחירת הקהל ושלוש האחרות תבחרנה על ידי הרכב השופטים. בסיומו של הגמר שיתקיים ב-13 ביולי תזכה אחת מהן בכתר הנוצץ ובתואר הנכסף "מלכת היופי של ישראל" ותייצג את ישראל בתחרות "מיס יוניברס".

לינק לדף ההצבעה: missisrael.ynet.co.il

דף ההצבעה יעלה ב-23 ביוני בשעה 11:00

תזכורת ל-12 המתמודדות הסופיות:

נועם דהן, בת 22 משדרות, קצינת חינוך ולומדת לתואר ראשון במדעי החברה במכללת אשקלון. חשוב לה להשתמש בבימת התחרות כדי לשתף במציאות חייהם של תושבי עוטף עזה.

טלי קרסנופולסקי, בת 18 מנהריה, שחקנית טניס מקצועית מקום 3 בארץ לגילה. רוצה לעבוד כמאמנת כושר, ללמוד ולעזור לאנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים.

גילי ערבה, בת 19 מחולון, חזרה לארץ עם משפחתה לפני מספר חודשים מהקאריביים שם התגוררה מגיל 5. רקדה באופן מקצועי ולימדה ריקוד לילדים מיעוטי יכולת. סטודנטית לתקשורת.

לירן רובין, בת 20 מתל מונד, דוגמנית, משוחררת טרייה מהצבא. חולמת ללמוד עיצוב אופנה במכללת שנקר

ויולטה שקלוב, בת 21 מראשון לציון, דוגמנית, מורה פרטית ללשון לתלמידי יסודי, עוסקת בתחום הנדל"ן .

וונדי בלחסן, בת 20 מנתניה. לפני 6 שנים עלתה לארץ עם משפחתה מפריז. לומדת קוסמטיקה, מציירת בפחם, כותבת שירה וסיפורים קצרים.

רוני ברכאל, בת 20 מגן יבנה. משרתת בלהקה צבאית של חיל חינוך. היא החלה לשיר בעקבות אחותה הגדולה ועובדת בימים אלו על הוצאת סינגל.

חן שאול, בת 20 מבת ים, משוחררת טרייה, שירתה כסייעת רופא שיניים. שיחקה כדורעף בנבחרת בת ים.

תהילה לוי, בת 18 מיבנה. לפני גיוס, מנהלת חנות בגדים. שואפת להיות קלינאית תקשורת ולטפל בילדים בעלי קשיים.

ג'קלין סלובודסקוי, בת 18 ממצפה רמון. לפני שלוש שנים התגלה אצלה גידול במוח, היא מטופלת ונמצאת במעקב והחליטה לא לתת לגידול לעצור את חייה. דוגמנית ואמנית קעקועים.

נועה תאומי, בת 23 מיהוד. דוגמנית. בשל רצונה לעסוק בעתיד במקצוע משמעותי המערב עבודה עם אנשים ועשייה חברתית, היא עתידה להתחיל בשנה הבאה לימודי רפואה.

איילר בבייב, פירוש שמה הוא ירח בשפה הטורקמנית, בת 22 מפתח תקווה, עלתה לארץ ב- 2003 מטורקמניסטן. מעצבת בגדי ים.

צילום תמונה קבוצתית : טל שחר

נבחרת המלכות, צילום- טל שחר

וונדי בלחסן, 20 , נתניה, צילום- טל שחר

טלי קרסנופולסקי, 18, נהריה, צילום- טל שחר

לירן רובין, 20, תל מונד, צילום- טל שחר